Bee

Siostra Pallotynka z wizytą w przedszkolu

06.02.2018 to był dla dzieci niezwykły dzień. Wszystko to za sprawą wizyty w przedszkolu siostry Pallotynki, która przybliżyła dzieciom jak wygląda codzienne życie ich afrykańskich rówieśników z Kamerunu.

Święto teatru w Swarzędzkich Pszczółkach

Teatrzyk lalkowy, zabawy z kukiełkami i pacynkami i zajęcia plastyczne – tak w skrócie można podsumować obchodzone przez dzieci z Święto Teatru, Dni Kukiełek, Pacynek i Marionetek. Zorganizowanymi atrakcjami dzieci były zachwycone.

Dzień bajek w Swarzędzkich Pszczółkach

4 listopada dzieci z przedszkola "Swarzędzkie Pszczółki" świętowały Dzień Postaci z Bajek. W jego ramach przygotowano dla przedszkolaków wiele atrakcji, m.in. zgadywanki, teatrzyk czy też kolorowanki.

Musical w Swarzędzkich Pszczółkach

25 maja w przedszkolu Swarzędzkie Pszczółki odbył się Musical ,,Witajcie w naszej bajce", w ramach którego dzieci zaprezentowały wiele znanych utworów, takich jak np. ,,Fantazja", ,,Małe pieski dwa" czy też ,,Biedroneczki".