Bee

REKRUTACJA 2019/2020

W dniach 28.02 do 08.03 rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną składają deklarację o dalszym uczęszczaniu dziecka do przedszkola. Druk deklaracji znajduje się ORGANIZACJA PRACY- PLIKI DO POBRANIA.

W  dniach 18-23.03 rodzice nowych kandydatów do przedszkola wypełniają wnioski w systemie elektronicznym i składają wraz z załącznikami w przedszkolu pierwszego wyboru.

Harmonogram rekrutacji znajduje się w zakładce ORGANIZACJA PRACY- PLIKI DO POBRANIA.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Ze względu na nieobecności dzieci z GRUPY I  w przedszkolu,  spotkanie z okazji DNIA BABCI I DZIADKA zostaje przełożone na 1 kwietnia godz.13.30

przepraszamy

SPEKTAKL TEATRALNY

Dnia 7 lutego dzieci z GRUPY I,II i III  jadą do Multikina ul.Królowej Jadwigi na przedstawienie teatralne

” W krainie Lawendowego Rycerza”.

Bohater spektaklu, Kuba jest jedynakiem. Ma troskliwych, ale zabieganych rodziców, w związku z czym mama coraz rzadziej czyta mu książki. Chłopiec zawsze uwielbiał przeżywanie opisywanych w nich przygód co sprawie, ze bardzo brakuje mu wspólnie spędzanych chwil. Próbuje zatem czytać sam i pewnego razu zasypia nad książką. Przenosi się w baśniowy świat Księgolandii, będącej krainą Lawendowego Rycerza, tajemniczego wojownika, który toczy nieustanne boje z żarłocznymi molami niszczącymi książki. Poznawszy bliżej mieszkańców Księgolandii, chłopiec zaczyna rozumieć, ze są to z natury postacie sympatyczne, wojujące ze sobą od zawsze, bo „tak już jest”. Próbuje więc ich pogodzić, co udaje mu się po serii zaskakujących przygód. W finale przekonuje nawet wszystkich do wspólnego czytania fascynujących opowieści. Poprzez baśniowe przygody i pogodną wymowę spektakl promuje czytanie książek wśród najmłodszych. Nawet ci, którzy jeszcze nie poznali radości przeżywania książkowych przygód, wyjdą z niego przekonani, że książka jest to coś fajnego, o co można prosić Świętego Mikołaja… Może nawet bardziej, niż o tablet?

WALENTYNKI

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami  do wzięcia udziału w WALENTYNKOWEJ POCZCIE.

Do skrzynki znajdującej się w przedszkolu można wrzucać przygotowaną wcześniej

i opisaną dla kogo – „WALENTYNKĘ”.

14 lutego walentynkowy listonosz rozniesie pocztę dla  wskazanych odbiorców.

W ten dzień w miarę możliwości proszę ubrać dzieci na ” czerwono”.

DZIEŃ KOTA

Dnia 18 lutego obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ KOTA.

Dzieci mogą przyjść przebrane za kotki oraz przynieść do przedszkola pluszaki kotów.

WYCIECZKA DO LASU

Dnia 12 lutego obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ DOKARMIANIA ZWIERZYNY LEŚNEJ.

Jedziemy – GRUPA I, II i III -do lasu do Antoninka dokarmiać zwierzęta oraz  spotkać się z leśnikiem .

BIERZEMY UDZIAŁ W AKCJACH

ZBIERAMY  ZUŻYTE BATERIE I  TELEFONY

ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI

SEGREGUJEMY ŚMIECI

PIKNIK RODZINNY

Dnia 18 maja, w sobotę w godz. 11.30-15.00 planujemy PIKNIK RODZINNY,

który odbędzie się na terenie świetlicy w Zalasewie, ul.Kórnicka. Szczegółowy plan imprezy będzie podany w późniejszym terminie.

PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

Nasze Przedszkole bierze udział

w MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTACH EDUKACYJNYCH

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA w terminie wrzesień – grudzień 2018