Bee

REKRUTACJA 2019/2020

W  dniach 18-29.03 rodzice nowych kandydatów do przedszkola wypełniają wnioski w systemie elektronicznym i składają wraz z załącznikami w przedszkolu pierwszego wyboru.

Harmonogram rekrutacji znajduje się w zakładce ORGANIZACJA PRACY- PLIKI DO POBRANIA.

W MARCU ŚWIĘTUJEMY DNI

4.03 – Dzień Tenisa

8.03 – Dzień Dziewczynek

18.03- Dzień Słońca- Dzień Żółty

21.03- Dzień Wiosny

22.03- Dzień Wody

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Ze względu na nieobecności dzieci z GRUPY I  w przedszkolu,  spotkanie z okazji DNIA BABCI I DZIADKA zostaje przełożone na 1 kwietnia godz.13.30

przepraszamy

DZIEŃ TENISA

Dnia 4 marca dzieci z GRUPY II i III będą brały udział w zabawach sportowych na terenie kortów tenisowych STREFY SPORTU w Swarzędzu.

MARZANNA

Dnia 14 marca na godz.15.00 zapraszamy rodziców dzieci z GRUPY III na warsztaty wiosenne ” MARZANNA”. Prosimy przynieść ze sobą dowolnych rozmiarów stelaż do marzanny.

POZNAJEMY INSTRUMENTY

Dnia 28 marca dzieci z GRUPY III wybierają się na koncert muzyczny „Poznajemy Instrumenty” ,

do Muzycznej Szkoły Podstawowej, ul Bydgoska Poznań.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

Zapraszamy dziecina spektakl teatralny ” DYZIO I DODO RAZEM Z PRZYRODĄ”

Przybysz z innej planety (Dodo) ląduje na Ziemi i – jak turysta – próbuje poznać nowe dla niego otoczenie. Spotyka „ziemskiego” kota (Dyzio). Dodo pochodzi ze świata, w którym wszystko jest uporządkowane i wytworzone sztucznie. Dlatego każdy przejaw istnienia Natury jest dla niego dziwny, obcy i zbędny. Jednak kot uświadamia mu jak piękne i niezbędne dla życia jest naturalne środowisko.

Kot przekonuje również go, że przyroda wymaga ochrony przed nieodpowiedzialną działalnością Człowieka. Dodo postanawia zostać pomocnikiem Strażnika Przyrody i chronić ją wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Do pomocy zaprasza również widzów.

WYCIECZKA- OGRÓD BOTANICZNY

Dnia 21 marca wszystkie dzieci jadą do Ogrodu Botanicznego na wiosenne warsztaty

„Życie budzi się ze snu”

BIERZEMY UDZIAŁ W AKCJACH

ZBIERAMY  ZUŻYTE BATERIE I  TELEFONY

ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI

SEGREGUJEMY ŚMIECI

PIKNIK RODZINNY

Dnia 18 maja, w sobotę w godz. 11.30-15.00 planujemy PIKNIK RODZINNY,

który odbędzie się na terenie świetlicy w Zalasewie, ul.Kórnicka. Szczegółowy plan imprezy będzie podany w późniejszym terminie.

PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

Nasze Przedszkole bierze udział

w MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTACH EDUKACYJNYCH

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA w terminie wrzesień – grudzień 2018