Bee

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2020/2021

HARMONOGRAM REKRUTACJI

termin składania wniosków w wersji papierowej (wydrukowanych i podpisanych) wraz z

załącznikami został ustalony na 18 – 22 maja 2020 r.

BIURO PRZEDSZKOLA

czynne w dniach 18-22.05

poniedziałek , czwartek  8-16.30

wtorek, środa  8-15

piątek  8-11

1.06 – LISTY DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH

1-9.06 – POTWIERDZENIE WOLI – PODPISYWANIE UMÓW Z PRZEDSZKOLEM

15.06 – LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH

WAŻNE!

Jednocześnie informujemy, iż w związku ze zmianą terminów rekrutacji, składając wniosek                    w wersji papierowej należy dołączyć do niego wszystkie dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów wskazanych we wniosku, w przypadku przedszkoli w formie określonej w uchwale                nr XVIII/237/2020 Rady Miejskiej w Swarzędzu z dnia 28 stycznia 2020 r.w sprawie: określenia kryteriów wraz z liczbą punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Swarzędz, które będą brane pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego,                  a w przypadku szkół podstawowych w formie określonej w uchwale nr XVIII/238/2020 Rady Miejskiej w Swarzędzu z dnia 28 stycznia 2020 r.w sprawie: określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Swarzędz, dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły (uchwały dostępne na stronie naboru).

WZNOWIENIE OPIEKI PRZEDSZKOLNEJ

Uprzejmie informuję, że od 18 maja 2020 zostaje wznowiona opieka dla dzieci w przedszkolu.

Wszelkie informacje dotyczące opieki i organizacji pracy przedszkola zostaną wysłane do państwa drogą mailową.

Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w sprawie chęci skorzystania z opieki przedszkolnej

dla dziecka od 18 maja.

ZABAWY DOMOWE

Chętnych rodziców prosimy o wykonywanie zdjęć dzieciom w domu podczas zabawy , ćwiczeń ruchowych, zadań „przedszkolnych”, prac plastycznych i wspólnego spędzania czasu.

Za zgodą państwa będziemy umieszczać zdjęcia na naszej stronie internetowej w zakładce STREFA RODZICA i WYDARZENIA. Prosimy o podpisywanie zdjęć i przesyłąnie na adres mailowy: sandraxnapierala@wp.pl

Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w konkursach

z okazji Dnia Florysty  – BUKIET WIOSENNY

z okazji Dnia Lotnika i Kosmonauty – RAKIETA

forma pracy jest dowolna.

Termin rozstrzygnięcia konkursów zostanie ustalony w późniejszym terminie

BAJECZNA KSIĘGA

W ramach akcji

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM