Bee

DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1.06 zapraszamy dzieci na balik -stroje dowolne oraz spektakl teatralny online „Piotruś Pan”

POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Zapraszamy rodzica dziecka odchodzącego z przedszkola na uroczystość pożegnania przedszkolaków.

Uroczystość odbędzie się 23.06 o godz.14.00 na placu przedszkolnym

PRZERWA WAKACYJNA

W dniach 1-31.07 przedszkole jest zamknięte

– przerwa wakacyjna

ŚWIĘTUJEMY W CZERWCU

1.06- Dzień Dziecka

4.06- Dzień Drukarza

10.06-dzień Elektryka

22.06- Dzień Lata

23.06-Dzień Taty

23.06-Pożegnanie dzieci obchodzących z przedszkola

28.06-Dzień Marynarza

SPRINTEM DO MARATONU

Nasze Przedszkole bierze udział w VII OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW

Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu; popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w życiu dorosłym.

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI

Zapraszamy rodziców na rozmowy indywidualne z wychowawcą grupy w godz.14-16.30

GRUPA   I- PSZCZÓŁKI – 8.06 -p. Iza

GRUPA  II-BIEDRONKI- 17.06-p.Olga

GRUPA III-MOTYLKI-10,11.06-p.Asia

w sprawie umówienia się na rozmowy proszę wysłać sms na numer przedszkola 517 313 137 na konkretną godzinę. Zapisy będą w odstępach co 15 min. w godz.14-16.30

AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA

Dnia 17.06 planujemy zajęcia pokazowe z trenerem firmy AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA.

Proszę o podpisanie oświadczenia – dostępne pod tablicą przed wejściem do budynku przedszkola.

TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM BAJEK

W dniach 26.05-1.06 zapraszamy dzieci  z rodzicami do udziału w konkursie czytania dzieciom bajek .

Żeby wziąć udział w konkursie należy codziennie ( w dniach 26.05-1.06) przeczytać dziecku bajkę, zrobić zdjęcie dziecku z książką( można również rodzicowi z dzieckiem) lub nagrać czytanie bajki i wysłać na maila przedszkola.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2021/2022

Informacji dotyczącej zapisu dziecka do przedszkola udziela dyrektor

tel.513 045 805

https:/naborp-kandydat.vulcan.net.pl/swarzedz