Bee

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

Dnia 20 grudnia zapraszamy dzieci na przedstawienie teatralne ” W POSZUKIWANIU ŚW. MIKOŁAJA”.

MIKOŁAJKI

Dnia 6 grudnia spodziewamy się wizyty Św.Mikołaja w przedszkolu i zgodnie z tradycją będziemy szukać prezentów w bucikach.

KINO PRZEDSZKOLNE

Dnia 17 grudnia zapraszamy dzieci do kina przedszkolnego na „ŚWIĄTECZNE BAJECZKI”.

FABRYKA BOMBEK

Dnia 13 grudnia dzieci z GRUPY II i III jada na wycieczkę do Gniezna obserwować proces powstawania bombki.

TYDZIEŃ LEGEND POLSKICH

W dniach 10-14 grudnia, w ramach obchodów odzyskania niepodległości, czytamy dzieciom polskie legendy.

WIGILIA PRZEDSZKOLNA

Dnia 19 grudnia zapraszamy dzieci na przedstawienie JASEŁKA w wykonaniu dzieci z GRUPY III,  obiad świąteczny oraz spotkanie z GWIAZDOREM.

W tym dniu będą robione dzieciom zdjęcia.

POZNAWANIE ZAWODÓW

w grudniu planujemy wyjście dla dzieci z GRUPY  III

do sklepu OGRÓD MARZEŃ – cel poznanie rodzaju pracy i ubieranie choinki.

RYBKA

Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w konkursie RYBKA.  Rybkę można wykonać dowolną techniką. Mile widziane będą prace przestrzenne.

Prace proszę dostarczyć do 19 grudnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 20.12- obchodzimy w ten dzień ŚWIĘTO RYBY.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zapraszamy babcie i dziadków do naszego przedszkola  na uroczystość z okazji DNIA BABCI I DZIADKA

GRUPA  I   –  11 lutego  godz.13.30

GRUPA  II  –  9 stycznia godz.14.00

GRUPA III  –  7 stycznia godz.14.oo

BALIK KARNAWAŁOWY

Dnia 10 stycznia zapraszamy dzieci na BALIK PRZEBIERAŃCÓW. Dzieci mogą być przebrane w dowolne stroje. W tym dniu będą robione dzieciom zdjęcia.

BIERZEMY UDZIAŁ W AKCJACH

ZBIERAMY  ZUŻYTE BATERIE I  TELEFONY

ZBIERAMY PLASTIKOWE NAKRĘTKI

SEGREGUJEMY ŚMIECI

DZIEŃ EKOLOGA

Dnia 11 stycznia obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ EKOLOGA.  Prosimy przebrać dzieci w stroje wykonane z materiałów „ekologicznych”.  W ten dzień dzieci będą uczestniczyły w  pokazie mody ekologicznej. Obejrzą także film edukacyjny „Parki Narodowe”.

PROJEKTY MIĘDZYNARODOWE

Nasze Przedszkole bierze udział

w MIĘDZYNARODOWYCH PROJEKTACH EDUKACYJNYCH

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA w terminie wrzesień – grudzień 2018

cel: kształtowanie postaw patriotycznych- 100. rocznica odzyskania niepodległości

MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY w terminie wrzesień 2018 – czerwiec 2019

cel: rozwijanie i promowanie czytelnictwa

PIKNIK RODZINNY

Dnia 18 maja, w sobotę w godz. 11.30-15.00 planujemy PIKNIK RODZINNY,

który odbędzie się na terenie świetlicy w Zalasewie, ul.Kórnicka. Szczegółowy plan imprezy będzie podany w późniejszym terminie.