Bee

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA  –  7-18 maja

4 czerwca- opublikowanie list dzieci zakwalifikowanych do przedszkola

14 czerwca- opublikowanie list dzieci przyjętych do przedszkola

W celu zapisania dziecka do przedszkola proszę o kontakt telefoniczny z dyrektorem przedszkola 513 045 805

Harmonogram rekrutacji znajduje się w zakładce
ORGANIZACJA-PLIKI DO POBRANIA.

Spotkania z wychowawcami

Zapraszamy rodziców na rozmowy indywidualne z wychowawcą

GRUPA III –  22.05 w godz.14.00-16.30

GRUPA   II-   5.06  w godz.13.30-16.00

GRUPA    I  –  6.06  w godz.14.00-16.30

Z Piratami dookoła świata

Dnia 30 maja jedziemy na wycieczkę do Kościana.

Celem wyprawy Piratów jest pomoc kapitanowi Chlup w poszukiwaniu statku Białego Nenufaru.

Świętujemy w MAJU

2 maja – Dzień Flagi

4 maja- Dzień Strażaka

25 maja – Dzień Mleka

26 maja – Dzień Mamy

TYDZIEŃ CZYTANIA DZIECIOM

W dniach 4-8  czerwca bierzemy udział w  XVI OGÓLNOPOLSKIM TYGODNIU CZYTANIA DZIECIOM.

Zapraszam rodziców do wzięcia udziału w akcji, proszę zgłaszać wychowawcom chęć czytania dzieciom w grupie w dowolnym terminie.

Spotkanie z pielęgniarką

Dnia 17 maja zapraszamy na spotkanie z pielęgniarką „Mowa, głos, hałas”

Teatrzyk „Wybierz nr 112”

Dnia 24 maja zapraszamy dzieci na przedstawienie teatralne  „Wybierz nr 112”

Spektakl pozwalający zapamiętać i zrozumieć do czego służy nr 112.

MOJA RODZINA PROWADZI ZDROWY TRYB ŻYCIA

Zapraszamy dzieci z rodzicami do udziału w konkursie. Konkurs polega na stworzeniu albumu, plakatu lub innej formy pracy dotyczącej zdrowego stylu życia.
Konkurs trwa do 31 maja, a rozstrzygnięcie nastąpi na czerwcowym pikniku.

Dzień Mamy i Taty

Zapraszamy rodziców na świętowanie DNIA MAMY I TATY w przedszkolu

GRUPA   I – 28 maja godz.14.00

GRUPA  II-   9 maja godz.14.00

GRUPA III – 18 maja godz.15.00

Dzień Dziecka w Przedszkolu

Dnia 30 maja-środa jedziemy na wycieczkę  do Kościana- Nenufar Club –  „Z PIRATAMI DOOKOŁA ŚWIATA”.

Dnia 4 czerwca- poniedziałek zapraszamy dzieci na spotkanie z czarodziejem oraz balik przebierańców.

Pożegnanie Przedszkolaków

Dnia 20 czerwca na godz.15.00

zapraszamy rodziców dzieci z GRUPY III

na pożegnanie dzieci odchodzących z przedszkola.

SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH

5.06 wtorek godz.16.00 zebranie dla rodziców – podpisywanie umów, organizacja pracy w przedszkolu

9.06 sobota godz.11.30-15.00 zapraszam na bezpłatny  PIKNIK RODZINNY dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola- szczegółowy plan podam w późniejszym terminie

LIPIEC – możliwość korzystania z przedszkolnego  placu zabaw

30 i 31.08 w godz.14-16  zapraszam dzieci z rodzicami na spotkanie z wychowawcami – KATARZYNA PIECHOWIAK, pomoc NATALIA DEMBIŃSKA

3.09 – poniedziałek godz.17.00 ZEBRANIE dla rodziców  ORGANIZACJA PRACY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

PIKNIK RODZINNY

Dnia 9 czerwca- sobota w godz.11.30-15.00 zapraszamy dzieci z rodzeństwem i rodzicami na PIKNIK , który odbędzie się na terenie świetlicy w ZALASEWIE przy ul. Kórnickiej.

Serdeczne podziękowania dla Sołtysa Zalasewa , pana Adriana Senyk,  za udostępnienie terenu na nasz piknik.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

Nasze przedszkole bierze udział w akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w akcji. Dzieciom można czytać bajki w przedszkolu codziennie po godz. 13.30. Terminy proszę ustalać z wychowawcą.