Swarzędzkie Pszczółki

REKRUTACJA 2018/2019 - dzieci kontynuujące edukację przedszkolną
W dniach 26.02-6.03.2018 rodzice dzieci kontynuujących edukację przedszkolną składają deklarację o dalszym uczęszczaniu dziecka do przedszkola.
Dnia 26.04 zostanie opublikowana LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA.

ŚWIĘTA DNI W LUTYM
2 LUTEGO - DZIEŃ CIASTA MARCHEWKOWEGO
8 LUTEGO - DZIEŃ PĄCZKA- TŁUSTY CZWARTEK
9 LUTEGO - DZIEŃ PIZZY
14 LUTEGO - WALENTYNKI
16 LUTEGO - DZIEŃ LISTONOSZA

MARYSIA W SZPITALU
Dnia 1 lutego zapraszamy na spotkanie z pielęgniarką.

ZAKLĘTE GRANIE
Dnia 8 lutego dzieci z GRUPY II i III jadą do kina Apollo na przedstawienie teatralne ZAKLĘTE GRANIE. Spektakl dotyczy problemu spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem.

KINO PRZEDSZKOLNE
Zapraszamy dzieci do kina przedszkolnego
15 luty - ZAKOCHANY KUNDEL
22 luty - BAMBI 2

Z ŻYCIA DZIECI Z AFRYKI
Dnia 6 lutego gościmy w przedszkolu Siostrę Teresę Gieńko z Centrum Misyjnego Sióstr Pallotynek. Dzieci zobaczą zdjęcia i dowiedzą się o życiu dzieci mieszkających w Afryce, którym posługują Siostry Pallotynki.

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
Nasze przedszkole bierze udział w akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM. Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w akcji. Dzieciom można czytać bajki w przedszkolu codziennie po godz. 13.30. Terminy proszę ustalać z wychowawcą.